Program RABLA pentru centrale telefonice uzate
Data publicarii: 03-08-2006
Indiferent de tipul de centrala care urmeaza sa fie inlocuita, de vechimea ei, de gradul ei de uzura, companiile romanesti pot primi in locul acestora un echipament nou, modern, pregatit sa faca fata tuturor sistemelor de comunicatie prezente (telefonie standard, ISDN, VoIP, etc) la un pret cu 10% mai mic decat pretul obisnuit. In plus, schimbarea aparatelor telefonice cu altele noi din gama NEC Philips, va aduce o reducere suplimentara de 5%.
Echipamentele care urmeaza sa fie oferite spre schimb sunt:
1. Sistemul telefonic SOPHO IPC 100
http://www.sopho.ro/index.php?main_page=index&cPath=14_32
2. Sistemul telefonic SOPHO IPC 500
http://www.plccorp.ro/index.php?main_page=index&cPath=7_199
3. Aparatele telefonice analogice, digitale sau IP:
http://www.plccorp.ro/index.php?main_page=index&cPath=7_152
Echipamentele fac parte din gama celor de ultima generatie si ofera din start solutii pentru orice tip companie romaneasca.
Suplimentar fata de aceasta oferta, primele 25 de companii romanesti care isi vor schimba vechile echipamente cu sisteme telefonice SOPHO IPC 100 vor beneficia de transport, instalare si configurare gratuita.
Tot ce trebuie sa faceti pentru a obtine mai multe informatii sau pentru a incepe procedura de inlocuire, este sa trimiteti un email la adresa: centrale-vechi@plccorp.ro , cu subiectul: "Vreau sa-mi schimb centrala veche" in care sa spuneti cine sunteti, ce echipament inlocuiti si care sunt cerintele dvs. pentru echipamentul cel nou.
Compania va garanteaza ca veti primi un raspuns in maxim 24 de ore de la trimiterea acestui email.
Incepand cu octombrie 2005, PLC Corporation Grup a obtinut statutul de CERTIFIED PARTNER al NEC Philips Unified Solution.
Ca distribuitor autorizat, PLC Corporation Grup, intelege sa ofere suport tehnic pentru toate produsele Philips Business Communications aflate in posesia oricarei persoane fizice si/sau juridice indiferent de locul si data la care a fost achiztionat. Solicitarile dvs. trimise la adresa de email (adresa de email este ascunsa din motive de securitate) vor primi raspunsuri in maxim 24 de ore de la data trimiterii acestora.
Redactia BankNews.ro
Ultimele stiri pe BankNews.ro:
- Virgil Șoncutean primește al patrulea mandat la conducerea Allianz-Țiriac Asigurări
- EY Romania: Tehnologia cloud reprezinta cea mai avansata si raspandita solutie emergenta in companiile din Romania
- OLX Group anunta vanzarea companiei KIWI Finance catre Partners Financial Services
- Schneider Electric o numește pe Esther Finidori în funcția de Chief Sustainability Officer
- 3 din 5 tineri nu au cumpărat până acum o asigurare 100% digitală. Generația Z vrea procese digitale rapide și produse simple, la costuri mici, pentru a cumpăra online
- Copiii intră în vacanță, hackerii nu - Sfaturi ARB pentru siguranța online în familie
- Studiu EY: Trei din patru departamente juridice își perfecționează strategiile de tehnologie și date, dar numai 25% prioritizează GenAI
- Alegerile prezidențiale aduc calm pe piețele financiare: leul rămâne stabil, investitorii mizează pe continuitate
- Studiu EY: Consumatorii caută forme de divertisment locale și live în contextul incertitudinii globale, însă tehnologia rămâne un element esențial
- Schneider Electric furnizeaza solutii de smart metering, mentenanta si cloud hosting pentru CTP
- Leul se apreciază puternic după alegerile prezidențiale: Euro coboară la 5,03 lei, dolarul sub 4,47 lei
- eJobs: 63,6% dintre angajați traversează, în prezent, o perioadă dificilă din punct de vedere emoțional
- Holcim România, investiție de peste 5 mil. euro într-o linie de producție nisip de calcar în Turda
- Novotel își consolidează prezența în România printr - un nou hotel la Timișoara
- Floreasca Park atrage un nou chiriaș: Leroy Merlin a contractat aproximativ 4.000 metri pătrați în clădire, una dintre cele mai mari tranzacții de închiriere din acest an