Curs oficial BNR

29.06.2016
  • 1 EUR Variatie: -0.00054.5220 RON
  • 1 USD Variatie: 0.0084.0871 RON
  • 1 CHF Variatie: -0.00184.1656 RON
  • 1 GBP Variatie: 0.02975.4693 RON
  • 1 gr. aurVariatie: 1.4857173.3411 RON

Curs de schimb valutar banci valabil astazi 29.06.2016

Banca: Curs Euro Banci EURO Curs Dolar Banci DOLAR
Cumparare Vanzare Cumparare Vanzare
Alpha Bank4.49704.54704.04784.1248
Banca Carpatica4.48744.54004.04794.1500
Banca Romaneasca4.48094.54794.04024.0972
Banca Transilvania4.47104.57104.02784.1505
Bancpost4.47504.59504.04804.1680
Bank Leumi4.48584.55434.04194.1310
BCR4.44504.59003.98404.1640
BRD SocGen4.45304.60704.01104.1800
CEC4.48004.56004.04004.1400
Credit Agricole4.48004.57004.05004.1400
Credit Europe4.49004.58004.04004.1600
ING4.45794.58454.01724.1644
Libra Bank4.46504.58504.03004.1500
MKB Romexterra Bank4.48504.57504.03024.1615
OTP Bank4.45004.59003.98804.1720
Piraeus Bank4.46004.57004.03004.1400
Raiffeisen Bank4.47004.59004.02504.1500
Sanpaolo IMI Bank4.44604.58804.02104.1530

* Cursurile afisate pot fi modificate de banci in functie de evolutia pietei valutare si de interesul de cumparare/vanzare existent de-a lungul zilei.

Cel mai bun curs de schimb valutar al zilei la bancile comerciale:
Cel mai bun curs valutar - Euro Cumparare: Alpha Bank: 4.4970 RON
- Euro Vanzare: Banca Carpatica: 4.5400 RON
- Dolar Cumparare: Credit Agricole: 4.0500 RON
- Dolar Vanzare: Banca Romaneasca: 4.0972 RON
Ultimele stiri pe BankNews.ro:
Sus
Cele mai citite stiri