Curs oficial BNR

27.06.2017
  • 1 EUR Variatie: -0.01034.5630 RON
  • 1 USD Variatie: -0.03844.0522 RON
  • 1 CHF Variatie: -0.01094.1937 RON
  • 1 GBP Variatie: -0.03235.1664 RON
  • 1 gr. aurVariatie: -0.3745162.9821 RON

Curs de schimb valutar banci valabil astazi 28.06.2017

Banca: Curs Euro Banci EURO Curs Dolar Banci DOLAR
Cumparare Vanzare Cumparare Vanzare
Akcenta4.55174.57734.02894.0654
Alpha Bank4.49504.63503.92904.1707
Banca Feroviara4.54004.57003.99124.1212
Banca Romaneasca4.52794.59494.02614.0831
Banca Transilvania4.51304.61303.98384.1052
Bancpost4.50304.62303.99604.1160
Bank Leumi4.52174.59924.00964.1049
Bank Of Cyprus4.51004.63404.01304.1540
BCR4.49104.63603.96304.1430
BRD SocGen4.49504.65004.00004.1690
CEC4.52004.60004.00004.1000
Credit Agricole4.52004.61004.01004.1000
Credit Europe4.53004.61004.02004.1400
GarantiBank4.52374.60374.00574.0847
IdeaBank4.53704.58204.01504.0910
ING4.49914.62693.97314.1187
Libra Bank4.51004.63004.00004.1200
OTP Bank4.49004.63003.96804.1520
PatriaBank4.54004.58604.01004.1100
Piraeus Bank4.51004.62003.99004.1000
ProCreditBank4.52004.60804.00304.1050
Raiffeisen Bank4.50504.63004.02004.1600
UniCredit4.50004.62003.96824.1302
Veneto Banca Romania4.52004.62003.98454.1838

* Cursurile afisate pot fi modificate de banci in functie de evolutia pietei valutare si de interesul de cumparare/vanzare existent de-a lungul zilei.

Cel mai bun curs de schimb valutar al zilei la bancile comerciale:
Cel mai bun curs valutar - Euro Cumparare: Banca Feroviara, PatriaBank: 4.5400 RON
- Euro Vanzare: Banca Feroviara: 4.5700 RON
- Dolar Cumparare: Banca Romaneasca: 4.0261 RON
- Dolar Vanzare: Banca Romaneasca: 4.0831 RON
Pentru conversii online verificati si cursul Akcenta.
Ultimele stiri pe BankNews.ro:
Sus
Cele mai citite stiri