Curs oficial BNR

25.07.2014
  • 1 EUR Variatie: -0.0154999999999994.4000 RON
  • 1 USD Variatie: -0.00510000000000013.2715 RON
  • 1 CHF Variatie: -0.01393.6204 RON
  • 1 GBP Variatie: -0.0235.5528 RON
  • 1 gr. aurVariatie: -0.97540000000001135.9718 RON

Curs de schimb valutar banci valabil astazi 26.07.2014

Banca: Curs Euro Banci EURO Curs Dolar Banci DOLAR
Cumparare Vanzare Cumparare Vanzare
Alpha Bank4.31004.45003.16603.3531
Banca Carpatica4.36004.44003.22003.3200
Banca Romaneasca4.36854.42553.24023.2972
Banca Transilvania4.34504.44503.22243.3205
Bancpost4.34904.46903.22503.3450
Bank Leumi4.37104.43353.23353.2981
BCR4.33704.48203.18403.3440
BRD SocGen4.32504.47503.20003.3340
Credit Agricole4.36004.45003.23003.3200
Credit Europe4.37004.45003.21003.3300
ING4.33844.46163.21603.3338
Libra Bank4.35004.47003.21503.3350
Millennium Bank4.34004.47003.19503.3450
MKB Romexterra Bank4.36004.45003.21193.3288
OTP Bank4.33504.47503.19803.3529
Piraeus Bank4.35004.46003.21003.3200
Raiffeisen Bank4.34004.47003.21003.3450
RIB4.37504.42503.24003.3040
Sanpaolo IMI Bank4.32504.46103.20303.3180
UniCredit Tiriac Bank4.33004.47003.19003.3400
Volksbank4.35004.47003.20923.3383

* Cursurile afisate pot fi modificate de banci in functie de evolutia pietei valutare si de interesul de cumparare/vanzare existent de-a lungul zilei.

Cel mai bun curs de schimb valutar al zilei la bancile comerciale:
Cel mai bun curs valutar - Euro Cumparare: RIB: 4.3750 RON
- Euro Vanzare: RIB: 4.4250 RON
- Dolar Cumparare: Banca Romaneasca: 3.2402 RON
- Dolar Vanzare: Banca Romaneasca: 3.2972 RON
Ultimele stiri pe BankNews.ro:
Sus