Curs oficial BNR

23.06.2017
  • 1 EUR Variatie: -0.02424.5673 RON
  • 1 USD Variatie: -0.01914.0905 RON
  • 1 CHF Variatie: -0.01494.2091 RON
  • 1 GBP Variatie: 0.00035.2034 RON
  • 1 gr. aurVariatie: -0.2057165.1775 RON

Curs de schimb valutar banci valabil astazi 23.06.2017

Banca: Curs Euro Banci EURO Curs Dolar Banci DOLAR
Cumparare Vanzare Cumparare Vanzare
Akcenta4.55544.58104.06914.1059
Alpha Bank4.49504.63503.96374.2084
Banca Feroviara4.54404.57404.02274.1527
Banca Romaneasca4.53204.59904.06414.1211
Banca Transilvania4.51704.61704.02514.1477
Bancpost4.50504.62504.02604.1460
Bank Leumi4.53334.61514.05124.1394
Bank Of Cyprus4.51204.63604.02604.1670
BCR4.49404.63904.00004.1800
BRD SocGen4.49804.65204.01304.1820
CEC4.52004.60004.03004.1300
Credit Agricole4.53004.62004.05004.1400
Credit Europe4.54004.62004.04004.1600
GarantiBank4.52834.60834.04814.1278
IdeaBank4.54704.59204.05504.1310
ING4.50384.63164.01424.1614
Libra Bank4.51504.63504.03504.1550
OTP Bank4.50004.64004.00804.1920
PatriaBank4.53804.58804.03004.1300
Piraeus Bank4.51004.62004.03004.1400
ProCreditBank4.53004.62004.04504.1510
Raiffeisen Bank4.51004.63504.03504.1750
UniCredit4.51004.63004.01064.1743
Veneto Banca Romania4.52504.62503.99944.2003

* Cursurile afisate pot fi modificate de banci in functie de evolutia pietei valutare si de interesul de cumparare/vanzare existent de-a lungul zilei.

Cel mai bun curs de schimb valutar al zilei la bancile comerciale:
Cel mai bun curs valutar - Euro Cumparare: IdeaBank: 4.5470 RON
- Euro Vanzare: Banca Feroviara: 4.5740 RON
- Dolar Cumparare: Banca Romaneasca: 4.0641 RON
- Dolar Vanzare: Banca Romaneasca: 4.1211 RON
Pentru conversii online verificati si cursul Akcenta.
Ultimele stiri pe BankNews.ro:
Sus
Cele mai citite stiri