Curs oficial BNR

29.07.2014
  • 1 EUR Variatie: 0.00820000000000044.3955 RON
  • 1 USD Variatie: 0.00730000000000033.2711 RON
  • 1 CHF Variatie: 0.00730000000000033.6175 RON
  • 1 GBP Variatie: 0.00689999999999995.5520 RON
  • 1 gr. aurVariatie: 0.48820000000001137.4806 RON

Curs de schimb valutar banci valabil astazi 30.07.2014

Banca: Curs Euro Banci EURO Curs Dolar Banci DOLAR
Cumparare Vanzare Cumparare Vanzare
Alpha Bank4.33004.47003.18333.3712
Banca Carpatica4.36004.44003.23003.3300
Banca Romaneasca4.37704.43403.25393.3109
Banca Transilvania4.34754.44753.22313.3213
Bancpost4.33304.45303.22203.3420
Bank Leumi4.37744.44123.25003.3233
BCR4.33004.47503.19103.3510
BRD SocGen4.31204.46203.20003.3340
Credit Agricole4.34004.43003.22003.3100
Credit Europe4.35004.43003.21003.3200
ING4.34334.46673.21953.3375
Libra Bank4.34504.46503.22003.3400
Millennium Bank4.32304.45303.19203.3420
MKB Romexterra Bank4.36004.45003.22063.3376
OTP Bank4.33004.47003.20203.3569
Piraeus Bank4.35004.46003.22003.3300
Raiffeisen Bank4.32004.45003.20003.3350
RIB4.37504.42503.24203.3070
Sanpaolo IMI Bank4.31204.44603.20603.3190
UniCredit Tiriac Bank4.33004.47003.20003.3500
Volksbank4.33004.45003.20393.3332

* Cursurile afisate pot fi modificate de banci in functie de evolutia pietei valutare si de interesul de cumparare/vanzare existent de-a lungul zilei.

Cel mai bun curs de schimb valutar al zilei la bancile comerciale:
Cel mai bun curs valutar - Euro Cumparare: Bank Leumi: 4.3774 RON
- Euro Vanzare: RIB: 4.4250 RON
- Dolar Cumparare: Banca Romaneasca: 3.2539 RON
- Dolar Vanzare: RIB: 3.3070 RON
Ultimele stiri pe BankNews.ro:
Sus