ANAT: Programul inscrieri timpurii a fost prelungit pana la 1 decembrie 2010
Data publicarii: 15-11-2010 | Turism
Asociatia Nationala a Agentiilor de Turism, impreuna cu celelalte asociatii si patronate din turism, au decis prelungirea programului 'Inscrieri timpurii' - editia de iarna - pana la data de 1 decembrie 2010, pentru a veni in sprijinul turistilor romani care doresc sa petreaca o vacanta de iarna in Romania la cele mai mici tarife.
Potrivit unui comunicat, ANAT recomanda tuturor romanilor care doresc sa isi petreaca vacanta de iarna intr-un cadru adecvat, oferit de unitatile hoteliere din tara si de statiunile turistice, sa valorifice ofertele din cadrul Programului 'Inscrieri timpurii' - editia de iarna, urmatoarele doua saptamani reprezentand intervalul final in care mai pot beneficia de aceasta oferta avantajoasa.
Turistii pot achizitiona de la agentiile de turism membre ANAT pachete turistice in cadrul programului 'Inscrieri Timpurii', avand parte de un discount de pana la 20 la sutadin valoarea totala a pachetului.
Singura conditie este achizitionarea unui pachet de servicii turistice cu plata integrala pana pe 1 decembrie 2010. Pachetul achizitionat poate fi pentru petrecerea Anului Nou, a Craciunului sau a concediului din sezonul de iarna, in intervalul 1 decembrie 2010 - 28 februarie 2011.
Ultimele stiri pe BankNews.ro:
- TBI Bank urmează să fie achiziționată de Advent International
- Revolut a publicat raportul anual pentru 2024
- Încurajați de performanța în creștere a pieței hoteliere din București, investitorii vor construi circa 1.000 de camere de hotel noi până în 2027
- BT: Finantare pentru Simtel pentru finalizarea unui parc fotovoltaic in Giurgiu
- UNSICAR: Checklist de siguranță în vacanța de Paște
- Studiu EY România: Românii prioritizează calitatea și reducerile pentru Sărbătorile de Paște 2025
- #DreptulLaBanking: Protejează-ți datele financiare de Paște
- Studiu EY: Listările publice globale în T1 2025: între provocări și incertitudini
- Divizia de Property Management a Colliers preia administrarea cladirii de birouri Victoria Center
- Piața centrelor de date din România este în etapa gain momentum
- Salt Bank aniversează un an de la lansare cu un nou record: peste 500.000 de clienți
- Studiu EY: Companiile se vor confrunta cu schimbări majore ale politicilor fiscale și comerciale la nivel global
- Skanska a semnat vanzarea cladirii de birouri Equilibrium 1 catre fondul de investitii Gordiusz Private Equity
- EY-Parthenon a asistat acționarii Forza Rossa și British Motors în vânzarea dealerilor auto Ferrari și Aston Martin în România
- Colliers: Oferta redusă și creșterea chiriilor îngreunează accesul la spații moderne de birouri