Primavara incepe cu premii la certSIGN si BRD
Data publicarii: 01-03-2013 | Finante-Banci
Primavara vine la certSIGN cu premii pentru utilizatorii de semnatura electronica. Astazi incepe campania promotionala dedicata clientilor interesati de utilizarea unui kit de semnatura electronica pentru depunerea declaratiilor fiscale catre ANAF, emiterea retetelor electronice in relatia cu CNAS, participarea la licitatii electronice SEAP sau semnarea documentelor in format electronic cu valoare legala in justitie.
Achitand la BRD contravaloarea emiterii unui kit de semnatura electronica sau a reinnoirii unui certificat digital calificat in perioada 1 - 8 martie, clientii sunt inscrisi automat in campanie. Promotia este valabila atat pentru persoane fizice, cat si juridice, iar premiile constau in sejururi si o vacanta la munte pentru 2 persoane. Castigatorii vor fi desemnati in cadrul unei trageri la sorti organizate la sediul certSIGN vineri, 15 martie 2013.
Detalii complete cu privire la conditiile de derulare a campaniei se regasesc pe paginile dedicate disponibile pe site-urile certSIGN si BRD, precum si in unitatile BRD.
Incheiat in anul 2010, parteneriatul BRD - certSIGN continua sa aduca beneficii clientilor si sa contribuie la eficientizarea procesului de achizitie sau reinnoire a certificatelor digitale. Pana la finalul lunii ianuarie 2013, prin intermediul reprezentantilor certSIGN prezenti in unitatile BRD, au fost vandute peste 120.000 de certificate digitale.
Comunicat de presa
Ultimele stiri pe BankNews.ro:
- Virgil Șoncutean primește al patrulea mandat la conducerea Allianz-Țiriac Asigurări
- EY Romania: Tehnologia cloud reprezinta cea mai avansata si raspandita solutie emergenta in companiile din Romania
- OLX Group anunta vanzarea companiei KIWI Finance catre Partners Financial Services
- Schneider Electric o numește pe Esther Finidori în funcția de Chief Sustainability Officer
- 3 din 5 tineri nu au cumpărat până acum o asigurare 100% digitală. Generația Z vrea procese digitale rapide și produse simple, la costuri mici, pentru a cumpăra online
- Copiii intră în vacanță, hackerii nu - Sfaturi ARB pentru siguranța online în familie
- Studiu EY: Trei din patru departamente juridice își perfecționează strategiile de tehnologie și date, dar numai 25% prioritizează GenAI
- Alegerile prezidențiale aduc calm pe piețele financiare: leul rămâne stabil, investitorii mizează pe continuitate
- Studiu EY: Consumatorii caută forme de divertisment locale și live în contextul incertitudinii globale, însă tehnologia rămâne un element esențial
- Schneider Electric furnizeaza solutii de smart metering, mentenanta si cloud hosting pentru CTP
- Leul se apreciază puternic după alegerile prezidențiale: Euro coboară la 5,03 lei, dolarul sub 4,47 lei
- eJobs: 63,6% dintre angajați traversează, în prezent, o perioadă dificilă din punct de vedere emoțional
- Holcim România, investiție de peste 5 mil. euro într-o linie de producție nisip de calcar în Turda
- Novotel își consolidează prezența în România printr - un nou hotel la Timișoara
- Floreasca Park atrage un nou chiriaș: Leroy Merlin a contractat aproximativ 4.000 metri pătrați în clădire, una dintre cele mai mari tranzacții de închiriere din acest an