Curs Valutar BNR valabil astazi 18.06.2018

 ValutaSimbol 15.06.2018 14.06.2018 13.06.2018 12.06.2018 11.06.2018
EuroEUR4.66184.66564.66474.65874.6586
Dolarul SUAUSD4.01623.94623.97013.94973.9518
Francul elvetianCHF4.02904.01294.01834.01394.0067
Lira sterlinaGBP5.33395.30125.29365.29405.2837
gramul de aurXAU167.8667165.6222165.2139164.8718164.5724
Dolarul australianAUD3.00042.98213.00903.00783.0066
Leva bulgareascaBGN2.38362.38552.38512.38202.3819
Dolarul canadianCAD3.05643.04493.04633.03953.0453
Coroana cehaCZK0.18130.18130.18130.18180.1812
Coroana danezaDKK0.62570.62620.62610.62530.6254
Lira egipteanaEGP0.22500.22060.22260.22110.2211
100 Forinti maghiari100HUF1.44421.44481.45591.45361.4516
100 Yeni japonezi100JPY3.63373.58883.58893.58673.5928
Leul moldovenescMDL0.23540.23690.23610.23560.2360
Coroana norvegianaNOK0.49410.49340.49470.49270.4904
Zlotul polonezPLN1.09001.08971.08921.09021.0910
Rubla rusescaRUB0.06400.06350.06300.06300.0633
Coroana suedezaSEK0.45850.45930.46030.45730.4542
Lira turceascaTRY0.84760.85030.84790.86820.8727
DSTXDR5.66965.61395.62925.61175.6128
Ultimele stiri pe BankNews.ro:

Banknews.ro foloseşte fişiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența ta pe site-ul nostru. Te informăm că ne-am actualizat politicile cu cele mai recente modificări propuse de Regulamentul (UE) 2016/679 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date. Înainte de a continua navigarea pe site-ul nostru te rugăm să aloci timpul necesar pentru a citi și înțelege conținutul Politicii de Cookie.

AM ÎNTELES

Prin continuarea navigării pe site-ul nostru confirmi acceptarea utilizării fişierelor de tip cookie conform Politicii de Cookie. Nu uita totuși că poți modifica în orice moment setările acestor fişiere cookie urmând instrucțiunile din Politica de Cookie.

Politica de Confidențialitate | Politica de Cookie

?>