Curs Valutar BNR valabil astazi 17.08.2018

 ValutaSimbol 17.08.2018 16.08.2018 14.08.2018 13.08.2018 10.08.2018
EuroEUR4.65694.65864.65904.66074.6567
Dolarul SUAUSD4.08894.09764.08544.09374.0594
Francul elvetianCHF4.10434.12474.12124.11524.0811
Lira sterlinaGBP5.19605.20375.22285.22005.1905
gramul de aurXAU154.7175155.3364156.9480158.3943158.0421
Dolarul australianAUD2.97142.97852.96702.97722.9678
Leva bulgareascaBGN2.38112.38192.38212.38302.3810
Dolarul canadianCAD3.10913.12113.12003.11403.0996
Coroana cehaCZK0.18100.18110.18130.18140.1819
Coroana danezaDKK0.62440.62480.62500.62530.6247
Lira egipteanaEGP0.22840.22900.22800.22860.2273
100 Forinti maghiari100HUF1.43701.43881.44091.43701.4423
100 Yeni japonezi100JPY3.69743.69833.68173.70933.6601
Leul moldovenescMDL0.24630.24780.24790.24650.2437
Coroana norvegianaNOK0.48240.48360.48890.48850.4879
Zlotul polonezPLN1.08041.08181.08351.08061.0846
Rubla rusescaRUB0.06060.06130.06120.06020.0608
Coroana suedezaSEK0.44470.44520.44930.44700.4477
Lira turceascaTRY0.66230.70730.62410.59450.6851
DSTXDR5.67405.68005.67235.68255.6497

Banknews.ro foloseşte fişiere de tip cookie pentru a personaliza și îmbunătăți experiența ta pe site-ul nostru. Te informăm că ne-am actualizat politicile cu cele mai recente modificări propuse de Regulamentul (UE) 2016/679 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date. Înainte de a continua navigarea pe site-ul nostru te rugăm să aloci timpul necesar pentru a citi și înțelege conținutul Politicii de Cookie.

AM ÎNTELES

Prin continuarea navigării pe site-ul nostru confirmi acceptarea utilizării fişierelor de tip cookie conform Politicii de Cookie. Nu uita totuși că poți modifica în orice moment setările acestor fişiere cookie urmând instrucțiunile din Politica de Cookie.

Politica de Confidențialitate | Politica de Cookie

?>